Etkinlikler

15 – 20 Haziran 2015 Bilişim Etkinlikleri

Intel Android Roadshow

intelIntel’in de desteği ile GDG bu etkinlikte Android üzerine yoğunlaşıyor. Etkinlik, 16 Haziran Salı günü saat 14:00’te başlayacak.

Google Developer Expert’lerle tanışma fırsatının bulunacağı etkinlikte, Intel platformlarındaki Android ile ilgili çalışmalar, Android NDK ile geliştirmenin incelikleri, hali hazırdaki uygulamalarınıza nasıl x86 desteği kazandıracağından bahsedilecek.

Etkinliği kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Şanslı bir katılımcıya Nexus Player hediye edilecek. Ayrıca katılan herkese hatıra olarak çok güzel bir T-shirt hediye edilecek.

Mekan

Istanbul Teknik Universitesi Ari Teknopark

ARI 3 Binasi

Konferans Salonu

16 Haziran Salı 14:00


 Etkinliğe Başvur

 Etkinliğin Sayfası

The Frontiers Mini

footer-htmlmag-logoHTML Magazin Türkiye’nin ilk Front-end Konferansı’nı düzenliyor. Modern arayüz geliştirme tekniklerinden, Nodejs, Google Closure gibi gelişmiş javascript yaklaşımlarına, CSS3 Layout ve UI Kitlerinden, Design Patternleri ve Web tabanlı İşletim sistemlerine, Tasarım Yaklaşımlarından, Web’in Nereye Gittiğine kadar arayüz geliştirmeyi ilgilendiren bir çok konuda konuşmayı sizlerle buluşuyor.

The Frontiers, arayüz geliştirme ile alakalı konuların konuşulacağı, sektör profesyonellerinin buluşacağı ve fikirlerini paylaşacağı bir konferans olarak düzenlenmektedir.

Yurtdışında ve Türkiye’de arayüz tasarım ve arayüz geliştirme konusunda uzman olarak çalışan konuşmacılar, gün boyu kullandıkları teknolojileri, deneyimlerini ve gelecek hakkındaki öngörülerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

Mekan

Bahçeşehir Üniversite Beşiktaş Kampüsü
Fazıl Say Salonu
20 Haziran 2015
09:00 – 17:00


 

 Etkinliğe Başvur

 Etkinliğin Sayfası

INTELRAD – Siber İstihbarat Paylaşımı ve Siber Dolandırıcılık Trendleri

6UADu5DH_400x400INTELRAD Siber İstihbarat Paylaşımı ve Siber Dolandırıcılık Trendleri Etkinliği; bankacılık sektörünü hedef alan en güncel siber-dolandırıcılık risklerinin masaya yatırılacağı yarım günlük bir siber-istihbarat etkinliği olacaktır.

Etkinlik kapsamında, geçtiğimiz ay içerisinde bir kaç kere tekrarlanan ve her defasında USTA Ekibi tarafından etkinliğine son verilen Bankacılık Mobil Zararlı Yazılımlarından, yeni geliştirilmekte olan IP-Tabanlı dolandırıcılık engelleme teknolojilerine kadar bir çok farklı konuda fikir ve bilgi paylaşımı yapılması hedeflenmektedir. Ayrıca, siber-dolandırıcılar tarafında kullanılmakta olan en yeni tekniklere değinilerek, bankacılık sektörü içerisinde özellikle Fraud ve Bilgi Güvenliği departmanlarında yer alan katılımcılara, bizim cephemizden alternatif bir bakış açısı sunulması amaçlanmaktadır.

Mekan

Teknopark İstanbul 

16 Haziran 2015, Salı

13:00 – 17:30


 

 Etkinliğe Başvur

 Etkinliğin Sayfası

Yorum Yap