Etkinlikler

3. Teknoloji ve Bilişim Zirvesi – Endüstri 4.0

Uluslararası Bilişim Teknolojileri Derneği” tarafından düzenlenen “3. Teknoloji ve Bilişim Zirvesi” bu yıl 15 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Medeniyet Üniversitesinde gerçekleştirilecek.

Endüstri 4.0’ın konuşulacağı etkinlikte Güvenlik başlığı da ön plana çıkıyor. Bir yandan gelişen teknolojiyi incelerken, diğer yandan bu konulara güvenlik bakış açısıyla bakılacak. Program içeriğinde 5 sunum ve 4 katılımcının olacağı bir panel yer alıyor.

Bilişim sektöründen konuşmacıların ve katılımcıların olacağı programda Endüstri 4.0 ile alakalı Sanayi’nin Dijitalleşmesi, Yapay Zeka, Internet of Things(Nesnelerin İnterneti), yeni nesil uygulamalar, eğitimde yeni teknolojilerin kullanımı ve konunun Bilişim Hukuku başlığı altında değerlendirileceği sunumlar olacak. Bu sunumlar mühendis, eğitimci, avukat gibi bu alanlarda uzman profiller tarafından gerçekleştirilecek.

Öğleden sonra yapılacak olan panel’de ise temel başlık Güvenlik olacak. Hayatımızda büyük yer edinen IoT’nin güvenlik noktasındaki detayları, Kritik Altyapılar ve Endüstriyel Casusluk konusu, sağlık alanındaki veri gizliliği detayları ve mobil güvenlik başlığı panel’de tartışılacak. Panelde konunun güvenlik boyutu ile doğrudan alakalı olarak çalışan uzman isimler konuşmalarını yapıyor olacak.

Çeşitli etkinliklerin ve çekilişlerinde olacağı programın detayları aşağıdadır.

 

Programa katılım için kayıt gereklidir ve kontenjan sınırlıdır. Aşağıdaki linkten kayıt olmayı unutmayınız aksi taktirde kontenjan kotasına takılabilirsiniz.
Program Bilgileri
Tarih : 15 Ekim 2016
Yer : İstanbul Medeniyet Üniversitesi

Program Akışı

program-akisi-v2

Program Afişi

duyuru

Yorum Yap