WHM

WHM – Packages (Paketler)

Home » Packages

Bir hesap (hosting) oluştururken tanımlanacak olan kaynak sınırlamaları vardır. WHM’nin bu bölümünde sınırlamaları daha önceden tanımlayıp adlandırarak paketler oluşturabilirsiniz, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Oluşturduğunuz paketler sayesinde hesap oluştururken mevcut paketleri seçerek kaynak sınırlamaları gerçekleştirmiş olursunuz.

Bu ekranda yönetebileceğiniz alanlar aşağıdaki gibidir:

whmpackages

[alert style=”yellow”]Web Host Manager (WHM) nedir? adlı yazımda WHM’nin ne olduğunu detaylı olarak anlatmıştım. İnceleyebilirsiniz.[/alert]

Kocaeli Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi’nden Bilgisayar Öğretmenliği Lisans ve Ahmet Yesevi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans mezunu olan Fatih Çal şuanda Düzce Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaya devam etmektedir. Bilişim sektöründe 10 seneyi aşkın tecrübeye sahip olan Fatih Çal, başta web projeleri olmak üzere çeşitli projelerde ve kurumlarda çalışmış, şuan Uluslararası Genç Derneği’nde Başkan Yardımcısı ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda Şube Müdürü olarak görev almaktadır.