WHM

WHM – Email All Users (Tüm kullanıcılara e-Posta)

Bu ekranda aynı anda tüm cPanel kullanıcılarına e-posta atmanızı sağlar. Bu sayede tüm müşterilerinize toplu duyuru yapabilirsiniz.

email

From Name (Gönderen İsim) : Bu alana göndereceğiniz mesajın hangi isimle gideceğiniz yazmanız gerekmektedir.

From e-Mail (Gönderen e-Posta) : Bu alana göndereceğiniz mesajın hangi e-posta adresiyle gideceğini yazmanız gerekmektedir.

Subject (Konu) : Bu alana göndereceğiniz mesajın hangi başlık (konu) ile gideceğini yazmanız gerekmektedir.

Mesaj Alanı : Resimde gördüğünüz mesaj alanına (boşluk) göndermek istediğiniz mesajı yazmanız gerekmektedir.

Send Email to Resellers’ Customers as well (Bayi Olan Müşterilere de e-posta gönder) : Bu alanı seçili olarak mesaj gönderirseniz sunucunuzda bulunan bayilerede aynı mesajı gönderebilirsiniz. Eğer mesajınız sadece host kullanıcılarınıza özel bir mesajsa bu alanı seçili tutmayınız.

[alert style=”yellow”]Web Host Manager (WHM) nedir? adlı yazımda WHM’nin ne olduğunu detaylı olarak anlatmıştım. İnceleyebilirsiniz.[/alert]

Kocaeli Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi’nden Bilgisayar Öğretmenliği mezunu olan Fatih Çal, bilişim sektöründe 10 seneyi aşkın tecrübeye sahiptir. Başta web projeleri olmak üzere çeşitli projelerde ve kurumlarda çalışmıştır. Şuan Uluslararası Genç Derneği’nde Başkan Yardımcısı, Uluslararası Bilişim Teknolojileri Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığında Sistem Yönetimi ve Yazılım Koordinatörü olarak görev almaktadır.