Android Uygulama İnceleme IOS Uygulama İnceleme

Two Dots

NOKTALARI BİRLEŞTİR!

Puzzle oyunlarını seviyor, fakat artık herkesin büyük bir hırsla oynadığı bir takım uçsuz bucaksız bölümlere sahip oyunlardan da bıktıysanız, buna bir göz atın. Puzzle oyunlarının arasında bazen de üzerinde düşünülerek oynanması gereken, kafa yorduran oyunlar da çıkabiliyor. İşte Betaworks’un geliştirdiği Two Dots bu kategoride oynayabileceğiniz en keyifli oyunlardan biri.

Oyun temelde aynı renk noktaları birleştirerek yok etmeniz, ve bu şekilde verilen görevleri yerine getirmeye çalışmanız olarak ilerliyor. Fakat bölümlerde ilerledikçe kafa yorduran kısımlara geçiyorsunuz ve tek hamlede ne kadar nokta birleştirebilirim bunun hesabını yapmaya başlıyorsunuz. Sadece birleştirmekle de kalmayıp zaman zaman bazı kombo hareketleri yapabilmek için noktaları belli bazı hizalara getirmeniz gerekiyor. Örneğin kare şeklinde birleştirdiğinizde o renkteki bütün noktaları yok ediyor, ortada boşluk kalacak şekilde birleştirdiğinizde ise aynı renkleri yok edip ortadaki noktaya da bir bomba koymuş oluyorsunuz.

Belli renkleri belli sayılarda yok etme, nesneleri en aşağıya indirme, noktaların içinde bulundukları yerleri yok etmeye çalışma ve daha birçok ilerledikçe değişen farklı farklı görev seçenekleri içeren oyunda şuan için 8 ayrı bölüm ve 185 seviye bulunuyor. Tabii bu zamanla güncelleme gelerek artırılıyor.

Pastel renkli sade grafikleri, sevimli karakterleri, bölüm tasarımları ve dinlendirici müzikleriyle puzzle sevenleri epey saracak bu oyunu İOS cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

IOS : https://itunes.apple.com/us/app/twodots/id880178264?mt=8

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.weplaydots.twodotsandroid&hl=tr

fotoğraf 1 fotoğraf 7 fotoğraf 6 fotoğraf 5 fotoğraf 4 fotoğraf 3 fotoğraf 2

Yorum Yap