İşe Yarar Teknoloji

Paypal One Touch Türkiyede!

Hayatımıza iyice yerleşen e-ticaret sisteminde yenilikler devam etmekte. Kredi kartı ile alım satım  yapmak tarihe karışmak üzere. Android Pay, Apple Pay ve Samsung Pay gibi hizmetler sayesinde kredi karta ihtiyaç duymaksızın alışveriş yapılabiliyor.

Altarnetif ödeme sistemleri denince akla ilk gelen Paypal sistemi Amerika , Kanada ve İngiltere’de kullanımda olan One Touch hizmetini Türkiye ve  toplam 16 ülkede hayata geçirilen hizmet,26 Ağustos’tan itibaren paypal kullanıcıları kullanabilecek.

Paypal kullanarak alışveriş yapanların bir kere olmak üzere ‘oturum açık kalsın’ seçeneğini işaretlemeleri yeterli.

PayPal One Touch entegrasyonuna, dünya genelinde internetin en büyük 500 perakendecisi ve yüzbinlerce e-alışveriş sitesi destek veriyor. Önümüzdeki yıllarda PayPal One Touch‘ın kullanım alanının daha fazla genişlemesi bekleniyor.

paypal

PayPal One Touch nedir?

Kısaca bahsedeyim. One Touch hizmeti Tek tuşla kredi kartının bilgisini vermeden(1 kere tanımlı), tekrar tekrar girmeden alışverişi kolay ve hızlıca yapabilmeyi sağlıyor.

Paypal firmasının böyle bir hizmet vermesine karşın, Türkiyedeki e-ticaret sitelerinin bu hizmeti müşterilerine sunup sunmaması akıllarda takılan başka bir soru.

Yorum Yap