Haberler

Kader Mühürleri %100 Yerli Yapım MMORPG

SOBEE Stüdyolarından yerli yapım bir oyun karşımızda. Oyunu ilk oynayanlardan olup Beta sürümü test edebilirsiniz. Tüm detaylar http://www.kadermuhurleri.com/ adresinde.


Oyunun Detayları

Milet şehrinde, Attalos Hanedanlığı döneminde uyanıyorsun. Hiçbir şey hatırlamıyorsun, geçmişe açılan tek penceren, rüyaların… Büyük bir kudretin var bedenine mühürlenmiş! Amacın konusunda dahi fikrin yok, tek bildiğin, artık uzun uykular istemediğin çünkü “umut, uyanık adamın düşüdür”.

e spor ve mmorg

E-Spor ve MMORPG Bir Arada

Kader Mühürleri, “Bayrak Kaçırma”dan,”Tepeyi Ele Geçirme”ye kadar pek çok e-spor oyun modunu, MMORPG ile birleştiren çok yönlü ve zengin içerikli bir oyun!

detaylı

Detaylı ve Heyecan Verici Hikaye Örgüsü

Anadolu’nun ve Mezopotamya’nın, Eski Sümer Dönemi’nden, Helenistik Dönem’e kadar olan tarihi olaylarını ve mitolojisini, daha önce görülmemiş bir biçimde kurgulayan heyecan verici bir deneyim!

benzersiz

Benzersiz Savaş Mekanikleri, Dengeli Oynanış

Kader Mühürleri, benzersiz yetenek-karakter gelişim sistemleri ve akıcı-ustalaşmaya açık oynanışı ile türünün bütün meraklılarına hitap eden bir e-Spor!

estetik

Estetik, Merak Uyandırıcı ve Öğretici

Anadolu’nun ve Mezopotamya’nın gerçekçi ve estetik şekilde hazırlanmış tarihi mekanlarında gezinti yapılabilmesine olanak tanıması, merak uyandırıcı biçimde kurgulanmış tarihi olayları keşfe sunması ve oyunu oynadıkça genişleyen ansiklopedisi ile öğretici bir kaynak!

yerli yapım

%100 Yerli Yapım

Daha önce İstanbul Kıyamet Vakti, I Can Football ve Süpercan gibi başarılı oyunları geliştiren Sobee Stüdyoları tarafından tamamı yerli emekle yapılmış Türk oyunu!

Yorum Yap