Haberler İpuçları

iOS 8 İle Gelen En Güzel Klavyeler

Fleksy Keyboard

Fiyatı : 1,99 TL

Hızlı yazabilme özelliği sunan, küçülüp büyüyebilen ve rengarenk temalarıyla dikkat çeken Fleksy Keyboard, kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Fleksy Keyboard

 

SwiftKey

Fiyatı : Ücretsiz

Android platformundan aşina olduğumuz SwiftKey klavye, iOS kullanıcılarının da gözdesi olacak gibi duruyor. SwiftKey daha öncesinden yazdığınız kelimeleri aklında tutuyor ve daha sonra bu kelimeleri kullanarak tahminde bulunuyor. Bu da kullanıcılara daha kolay ve eğlenceli bir deneyim sağlıyor.

SwiftKey

SwiftKey

Swype

Fiyatı : 1,99 TL

Swype, hem güzel tasarımlarıyla, hemde swipe özelliğiyle ön plana çıkıyor.

 

TouchPal

Fiyatı : Ücretsiz

TouchPal, Android’te olan swipe hareketini yapabildiğiniz bir ve kullanıcı deneyimi ön planda tutan bir klavyedir. Bu özellikleri ile TouchPal kullanıcıların dikkatini çekecek gibi duruyor.

TouchPal

Tocuhpal

KuaiBoard

Fiyat : 4,29 TL

KuaiBoard isimli klavyenin en dikkat çekici özelliği daha önceden belirlediğiniz kelimeleri kutucuklar içine girerek daha sonradan hızlı bir biçimde kullanabilmeniz. Bu klavye işlerimizi gerçekten kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Ekran Resmi 2014-09-20 20.10.51

Ekran Resmi 2014-09-20 20.11.02

TextExpander

Fiyat : 10,49 TL

Text expander klavyenin öne çıkan özelliği sık kullandığınız internet sayfaları ve email adresleri gibi içeriklerinizi, tuşlara kısayol atayarak kullanabilmeniz.

ios text expander

text expander

Yorum Ekle

Yorum Yap