Etkinlikler Genel Veri Madenciliği

BSH Big Data Mining Hackathon

Merhabalar,

BSH Türkiye’nin, 5-6 Kasım’da ilkini gerçekleştireceği “BSH Big Data Mining Hackathon” etkinliğine tüm üniversite ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri davetli! Siz de ‘Veri Madenciliği’ ve ‘Big Data’ dünyasının bir parçası olup bizimle gerçek veriler üzerinde keşfe çıkmak isterseniz hemen tıklayın!

İlgi ve heyecan duyan önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin katılabileceğini etkinlikte 1., 2. ve 3.’lere 4.000, 2.000 ve 1.000 TL olmak üzere ödüller verilecektir.

Detaylı bilgi için : http://bshdatamininghackathon.devpost.com & [email protected]

Karşılaşmak ve görüşmek üzere 🙂

17de790f-0e5a-49dd-b56b-a0334240d627-large

Metin USLU, 1988 yılının Ekim ayında İstanbul’da dünyaya geldim. Liseyi Kadırga Teknik Lisesi Bilgisayar bölümünde tamamladım. Ardından İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünde önlisans, Hacettepe Üniversitesi İstatistik bölümünde lisans derecelerini aldım. İş hayatına 2015 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankasında Yönetim Bilişim Sistemleri (10.2015 – 12.2016) departmanında başladım. Ardından Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunda (BTK) Big Data Analyst (01.2017 – Devam) olarak iş hayatıma devam etmekteyim. Uluslararası Bilişim Teknolojileri Derneğinde görev almakta ve kişisel ağ günlüğüm veribilimci.org adresinde paylaşımlarda bulunmaktayım.

Paylaşımın gücü adına 🙂

  • Muhendıss

    Merhaba,gercekten cok guzel bı etkınlıge benzıyor ama katılım dılı ıngılızce mıdır detayları sıtesınde bulamadım.Bılgınız var mıdır

  • Metin USLU

    Merhaba,
    Etkinlik Türkçe olarak düzenlenecektir.